Najnowszy trend – umięśniona kobieca sylwetka

ewa chodakowska ekstra figura opiniePrzed te, że niektórzy uważają, w rzeczywistości jest to, że synteza białka jest pomijane podczas aktywności fizycznej. Jednak po dotarła reszta i przez kilka godzin, syntezy białka wzrasta powyżej normalnego poziomu. Możemy więc powiedzieć, że „okno anaboliczne” otwiera się. To jest bardzo jasne, że spożywanie węglowodanów po treningu jest interesujący, ponieważ pomaga odzyskać glikogen zastrzega sobie, ale jeśli bierzemy białka oraz węglowodanów zwiększa syntezę mięśni i tym samym sprzyja budowanie mięśni.

Jakie suplementy są teraz modne?

Białka nie jest tylko używany do włączenia białka do struktur ciała, jak mięśnie, ale w rzeczywistości jest to, że białka (aminokwasy, które je tworzą) może służyć jako źródło energii (10% całkowitej energii, chociaż to również zależy intensywność życia, czas trwania itp.). Należy się natomiast zastanowić, czy wysportowana kobieca sylwetka to jest to czego szukamy.

Trening z odpowiednim czasie między seriami, z poprawnej długość można zmniejszyć wykorzystanie białek mięśni jako źródła energii i zatem przyczynić się do utrzymania masy mięśniowej zdobyte. Jeśli trenujesz sporo czasu i wysokiej intensywności może wyczerpywać glikogenu i dlatego użyj białka jako źródłem glukozy. Beztlenowych sportowe siły ma tę zaletę, że zużywa bardzo mało białka w stosunku do uzyskania energii, ale potrzeba na białko są zwiększone, ponieważ więcej białka jest wymagane do generowania mięśni masa. Co ciekawe bardziej intensywny jest również trening siłowy, mniej białka jest używany (z punktu widzenia zużycia energii), jak tam jest adaptacją. W związku z tym pojęcie mniej jest więcej oznacza przewagę, czyli krótkie i intensywne szkolenia mogą być preferowane.

Zdrowa dieta dla mięśni

Również zostanie wykazane, że spożywanie wystarczającej ilości węglowodanów pomaga chronić masy mięśniowej więcej, niż tych, kto obserwować diety niskowęglowodanowej i bogate w białka i tłuszczu. Oprócz istniejących badań jest zdrowy rozsądek, aby zrozumieć, że jeśli istnieje tyle węglowodanów, będzie wystarczająco dużo glukozy nie musiał obniżyć aminokwasów, glukozy pochodzą.

Po połknięciu, po treningu, z shake białka (ma tę zaletę, że płyn jest opróżnianie żołądka szybciej i wcześniejszego przyjazdu aminokwasów do krwi) po szkolenia i inne substancje, takie jak rozgałęzione aminokwasy (zwłaszcza Leucyna) metabolitem leucyny, aminokwasów mogą sprzyjać lekko budowę mięśni masa. Oczywiście zawsze obecny z odpowiedniej diety dla osoby. Takie suplementy diety w postaci shake do rozrobienia z wodą albo mlekiem są bardzo popularne i modne teraz.

Zdrowe i umięśnione ciało wymaga odpowiedniego stroju

Tak zgrabna sylwetka aż prosi się o wykorzystanie najnowszych kolekcji modowych. Piękne obcisłe spodnie i topy na siłowni to coś na co trzeba postawić w tym sezonie. Zarówno modne stało się zdrowe odżywianie, stosowanie odpowiednich suplementów jak i ubrania od popularnych firm sportowych. Wszystkie gwiazdy show-biznesu to wiedzą. Oczywiście nie warto tracić przy tym swojej niezależności finansowej, aby spełnić modowe zachcianki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *